Homeis
חיפושים פופולריים
משפחה וילדים
אוכל ושתיה
משפטי
שירותים חיוניים
בריאות
לייף סטייל
טיולים
כספים
Created at September 30, 2020

מקומות המציעים הלוואות לסטודנטים בינלאומיים

מצאו את כל האפשרויות להלוואות לסטודנטים בינלאומיים בתעריפים נוחים

הצטרפו לישראלים 36,470 בארצות הברית!

הורידו והצטרפו לקהילה

SoFi
SoFi
4.5
(10)
860 Washington St #2, New York
Rate
SoFi private student loans are the best fit for students who have already exhausted their federal grant and loan venues and are looking for an easy, affordable, and flexible financing option. SoFi is also great for grad loans and parent loans - perfect for parents looking to help their kids through college.
חברת Earnest הוא מלווה מקוון המציע מימון מחדש של הלוואת סטודנטים והלוואות סטודנטים פרטיים, וכן הלוואות אישיות. הלוואות למטרות מימון מחדש היא הטובה ביותר עבור לווים שרוצים להתאים אישית את לו״ז ההחזר שלהם כדי לפרוע את החוב במהירות.
חברת Ascent מציעה הלוואות לסטודנטים בינלאומיים באמצעות ערב עם קרדיט טוב. ניתן לשחרר את הערבים מההלוואה לאחר 24 תשלומים בזמן בלבד אם הלווה העיקרי הוא אזרח ארה"ב או בעל מעמד של תושב קבע בארה"ב. שיעורים משתנים: 2.71%-12.99% שיעורים קבועים: 3.53%-14.5% הורדת תעריפים: הנחה בתשלום אוטומטי של 0.25% עמלות: אין
Stilt Inc.
Stilt Inc.
4.8
(4)
404 Bryant St, San Francisco
Rate
סטילט מציעה הלוואות לבעלי ויזה, למהגרים ולאזרחי ארה"ב. בעוד סטודנטים יכולים ללוות כספים מסטילט לכיסוי הוצאות הלימודים, ההלוואה עצמה היא יותר הלוואה אישית מאשר הלוואת סטודנטים. סטילט מחפשת מידע תעסוקתי עדכני, השכלה, התנהגות כלכלית, הוצאה לפועל, פשיטות רגל וציון הקרדיט שלכם
National Association of Student Financial Aid Administrators
National Association of Student Financial Aid Administrators
4.8
(4)
1801 Pennsylvania Avenue NW #850, Washington
Rate
מספר מדינות מאפשרות למהגרים ללא ניירות להגיש בקשה לסיוע כספי לתשלום שכר לימוד במדינה. בנוסף, סטודנטים פוטנציאליים יכולים לבדוק באתר האיגוד הלאומי למנהלי סיוע פיננסי לסטודנטים (NASFAA) כדי ללמוד על מענקים ומלגות במדינתם.
TheGuarantors Agency
TheGuarantors Agency
4.8
(4)
7 World Trade Center 46th floor, New York
Rate
שירות TheGuarantors הינה חברת פינטק המספקת ערבות ומוצרי ביטוח חדשניים ופתרונות פיננסיים לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן למגורים ומסחר וכן לתושביהם ולדייריהם.
College Avenue Student Center
College Avenue Student Center
4.7
(3)
126 College Ave, New Brunswick
Rate
מלווה פופולרי מאוד בהלוואות סטודנטים ומציע הלוואות לסטודנטים בינלאומיים עם סושיאל סיקיוריטי. כל הסטודנטים הבינלאומיים נדרשים להגיש מועמדות עם ערב שהוא אזרח ארה"ב או תושב קבע. ההלוואה לא משפיעה על הקרדיט סקור.
Citizens Bank, Home Mortgage Office
Citizens Bank, Home Mortgage Office
4.7
(3)
437 Madison Ave 18th Floor, New York
Rate
הלוואת הסטודנטים של Citizens Bank זמינה לסטודנטים בינלאומיים אם יש להם ערב עם קרדיט טוב, אזרח ארה"ב או תושב קבע בארה"ב. לווים יכולים לשחרר את הערב שלהם מההלוואה לאחר שביצעו 36 תשלומים בזמן. לאחר שחרור הערב, ההלוואה תהיה באחריות הבלעדית של הלווה. שיעורים משתנים: 1.24%-10.56% שיעורים קבועים: 4.25%-11.04% הורדת תעריפים: הנחה בתשלום אוטומטי של 0.25% והנחה של 0.25% אם יש לכם חשבון בבנק עמלות: אין
Upstart
Upstart
4.7
(3)
https://www.upstart.com
Rate
חברת Upstart מעניקה הלוואות לסטודנטים על בסיס מקום הלימודים שלהם, ציונים ועבר תעסוקתי. ניתןלהשתמש בהלוואה כמעט לכל דבר, כולל פתיחת עסק, תשלום עבור קורסים מקצועיים, כיסוי חובות או תשלום כרטיסי אשראי.
אפליקציית Nomad Credit היא פלטפורמה לסטודנטים בינלאומיים ו / או לבעלי אשרות עבודה אשר מתכננים לגור בארה"ב ובעולם כמו F1, J1, L1 ו- H-1B. Nomad Credit מאפשרת לסטודנטים בינלאומיים ובעלי ויזה לחפש מוסדות אקדמיים, הלוואות סטודנטים, מימון הלוואות לסטודנטים, הלוואה אישית, הלוואת רכב, ביטוח רכב, ביטוח רפואי לסטודנטים, ביטוח שוכרים ואפשרויות כרטיסי אשראי.
Discover
Discover
5.0
(1)
Rate
חברת אשראי פופולרית בעלת מגוון גדול של כרטיסי אשראי. בכל הכרטיסים יש cash back ובין הסוגים תמצאו כרטיסי אשראי עם מיילים של חברות תעופה, סטודנטים, דלק, מסעדות וגם כרטיסי אשראי עסקיים.
Union Federal
Union Federal
5.0
(1)
https://unionfederalstudentloans.com
Rate
שירות פרטי להלוואות סטודנטים ללא עמלות וללא עמלות על איחור תשלום. ניתן לחלק את הלוואה ל-7/10/15 שנים וכן מציעים מספר אפשרויות לתשלום.
EDvestinU - New Hampshire Higher Education Loan Corporation (NHHELCO)
EDvestinU - New Hampshire Higher Education Loan Corporation (NHHELCO)
5.0
(1)
3 Barrell Ct, Concord
Rate
ארגון ללא מטרות רווח בניו המפשייר המציע מחירים אטרקטיבים והצעות שונות לתשלום הלוואות סטודנטים בינלאומיים. ניתן לקחת הלוואה באמצעות ערב אזרח או עם גרין קארד
Prodigy Finance, NYC HQ
Prodigy Finance, NYC HQ
4.3
(3)
33 W 26th St, New York
Rate
חברה המציעה הלוואות פרטיות לסטודנטים ולסטודנטים בינלאומיים ללא צורך בערבים. כדי להיות זכאים, על הסטודנטים לעמוד בדרישות, כולל מגורים במדינה בה נמצאת Prodigy. הם חייבים להתקבל גם ללימודים במקומות בהם החברה תומכת ומקום הלימודים חייב להיות מחוץ למדינת הולדתם. תעריפים קבועים: 5.00%-8.50% הורדת תעריפים: לא נמסר שכר טרחה: שכר מנהלה שלא פורסם
PNC Bank
PNC Bank
4.3
(3)
340 Madison Ave 1st Floor, New York
Rate
PNC PNC הוא בנק עם סניפים ב -22 מדינות המציע הלוואות סטודנטים לבוגרי תואר ראשון וסטודנטים לתארים מתקדמים ברחבי המדינה, בתוספת מימון הלוואות לסטודנטים למי שכבר לא במסגרת לימודים. הלוואת הסטודנטים הפרטית שלה מתאימה ביותר לסטודנטים המתכננים להתחיל לשלם את הללואה מיידי, ואילו הלוואת המימון שלה מחדש היא הטובה ביותר לסטודנטים ללא תואר.
MPOWER Financing
MPOWER Financing
4.5
(2)
1101 Connecticut Ave NW #900, Washington
Rate
סוג חדש של מלווים פרטיים המציעים הלוואות לסטודנטים לסטודנטים בינלאומיים שלומדים במכללות בארה"ב. החברה אינה דורשת ערבים, היסטוריית קרדיט או בטחונות. הגורמים שהחברה בודקת כדי לקבוע זכאות כוללים את מקום הלימודים ומהו מועד סיום הצפוי, ציונים והתמחות או ניסיון בעבודה. MPOWER גם בוחנת את הרווחים העתידיים, ולכן היא בודקת האם הסטודנט לוקח על עצמו חובות רבים מדי. תעריפים קבועים: 7.52%-14.98% הורדת תעריפים: עד 1.50% עמלות: 5.00% עמלת מקור ותשלום קטן עבור תשלומים מאוחרים או לא תקפים
lendbuzz
lendbuzz
4.5
(2)
https://lendbuzz.com/
Rate
lendbuzz Lendbuzz מספקת הלוואות אוטומטיות הן לאזרחים אמריקאים והן למהגרים (F1, J1, L1, H-1B, O1 ובעלי ויזה אחרים) שאין להם SSN או ללא היסטוריית קרדיט ארוכה.
North Loop
North Loop
4.5
(2)
https://www.nolobank.com/
Rate
North Loop North Loop מספקת חשבון בנק, כרטיס חיוב, כרטיס אשראי והעברות כספים ללא עלות עבור מהגרים וסטודנטים בינלאומיים בארה"ב. סטודנטים בינלאומיים יכולים להירשם לשירות לפני הנסיעה לארה"ב, וכרטיס החיוב שלהם ימתין להם עם הגעתם. North Loop מציעה גם תוכנית הלוואות ומימון ותכנית הפניות מעניינת לפיה ניתן לחסוך ריבית בהלוואה. הרשמה מהירה לשירות בכ-5 דקות
EastWest
EastWest
4.5
(2)
https://www.eastwestbanker.com/
Rate
בואו להינות מהטבות בהלוואה אישית של בנק EastWest: רב תכליתי - מתקן הלוואות רב-תכליתי המיועד למבוגרים צעירים - הלוואות רכב / לימודים / חתונה / חופשה משפחתית / שיפוץ בית / הסדר את החשבונות הרפואיים שלך ללא דרישת ערהות - פתרון מזומן לכל צרכיך. הגדל את הגמישות הפיננסית שלך באמצעות הלוואה. תנאים גמישים - בחר בין תנאי התשלום שלנו 12, 18, 24 ו- 36 חודשים. נהל את תזרים המזומנים שלך ותהנה מריבית נמוכה. עיבוד נוח ומהיר - הגש בקשה בנוחות הבית או המשרד. בנוסף, קבל את הכנסות ההלוואה שלך באמצעות צ'ק מנהל או אשראי לחשבון המועמד שלך בבנק EastWest.