Homeis
חיפושים פופולריים
משפחה וילדים
אוכל ושתיה
משפטי
שירותים חיוניים
בריאות
לייף סטייל
טיולים
כספים
Created at September 22, 2020

ביטוחים רפואיים מומלצים למהגרים

מצאו את המקומות הטובים ביותר לרכישת ביטוח רפואי למהגרים

הצטרפו לישראלים 36,470 בארצות הברית!

הורידו והצטרפו לקהילה

חברת המתמחה בטיפולים נפשיים מרחוק, מפגשים ותרופות. לא ניתן להשתמש בביטוח הרפואי הרגיל בשירות זה.
Insured Nomads
Insured Nomads
(0)
120 19th St N Suite 401, Birmingham
Rate
Eusoh
Eusoh
(0)
9001 Wilshire Blvd Suite 207, Beverly Hills
Rate
Healthfirst
Healthfirst
4.8
(4)
New York, NY
Rate
חברת ביטוח בריאות המעניקה גישה לרשת גדולה של רופאים ובתי חולים וגישה לטיפולים נקודתיים
Fidelis Care
Fidelis Care
4.7
(3)
https://www.fideliscare.org/
Rate
תוכנית Fidelis Care מספקת כיסוי באמצעות Child Health Plus, Essential Plan, Medicaid, Health ו- Recovery Plan, Managed Long Term Care, ו- Medicaid Advantage Plus. תוכנית Fidelis Legacy מספקת כיסוי באמצעות Qualified Health Plans and Medicare Advantage ו- Dual Advantage plans.
VisitorsCoverage Inc.
VisitorsCoverage Inc.
5.0
(1)
2350 Mission College Blvd #1140, Santa Clara
Rate
חברת לביטוח רפואי המבטחת תיירים, מהגרים, סטודנטים ובעלי ויזות J1 ו-OPT. תוכניות ביטוח בריאות לבעלי גרין קארד מספקות כיסוי רפואי זמני למבקרים או גרים בארה"ב ואינם זכאים לביטוח רפואי רגיל או לביטוח בריאות אחר בארה"ב. ניתן לבחור מינימום של 5 ימים עד 12 חודשים ואף ניתן להרחיב מעבר לזה.
Well Away
Well Away
5.0
(1)
https://www.wellaway.com/en/about/
Rate
חברת המציעה מספר חבילות המותאות לסטטוס של הלקוח ועובדת בכל העולם עם שירות של 24 שעות ביממה. קיימות חבילות למהגרים לטווח ארוך על בסיס שנתי, טווח קצר, סטודנטים ומשפחות.
Oscar
Oscar
5.0
(1)
https://www.hioscar.com/
Rate
אפליקציה המספקת ביטוחי בריאות ב-18 מדינות בארה״ב. החברה מציעה ביטוחים ליחידים, משפחות, ולעסקים קטנים, וגם נותנת שירות לבעלי Medicare Advantage. הטבות מעניינות כמו $0 על תרופות מרשם ואפילו סינכרון האפליקציה עם גוגל פיט שנותנת דולר בכל פעם שהלקוח הגיע ליעד צעדים שלו.
ISO
ISO
5.0
(1)
https://www.isoa.org/
Rate
בין החברות הגדולות בעולם לביטוחים רפואיים עם מחירים אטרקטיבים. החברה מציעה ביטוחים לסטודנטים בינלאומיים, תלמידי תיכון ובעלי אשרות J1 ו-OPT. לחברת רופאים בכל ארה״ב.
International Student Protection
International Student Protection
5.0
(1)
111 John St #750, New York
Rate
לחברה ארבעה סוגי ביטוחים רפואיים: PATRIOT EXCHANGE PLANS FOR J1 & J2טווח של חודש עד 4 חודשים - החל מ-$51 לחודש TRAIL BLAZER STUDENTS PLANSללא הגבלה בזמן - החל מ-$73 לחודש PIONEER STUDENT ATHLETE PLANSהטבות לספורטאים - החל מ-$172 לחודש PATRIOT TRAVEL PLANS OPT & CPTביטוח לביקורים מחוץ לארה״ב החל מחמישה ימים עד שנתיים
Insubuy, Inc
Insubuy, Inc
5.0
(1)
4200 Mapleshade Ln #200, Plano
Rate
חברה להשוואה בין חברות ביטוח שונות. מספקת תוצאות לביטוחים לטווח של בין שלושה חודשים ל-5 שנים. רוב החברות לא דורשות עבר רפואי. לביטוחים עבור מהגרים החברה מאפשרת מספר אפשרויות לתשלום על בסיס חודשי. חשוב לדעת שבמקרים של ביטוחי מהגרים יש דדליין שנתי שצריך לבדוק.
חברה ביטוח גדולה לכל סוגי הביטוח, ומציעה אפשרויות לטווח ארוך וטווח קצר. החברת גם מאפשרת לעשות מספר ביטוחים תחת ביטוח אחד ותשלום אחד.
Bright Health
Bright Health
5.0
(1)
https://brighthealthplan.com/individual-and-family
Rate
ביטוח Bright Health מציע ביטוח בריאות חכם, פשוט ובמחיר סביר עם רשת של רופאים מובילים. ישנם ארבעה סוגי ביטוחים שמשתנים בהתאם לגובה הכיסוי המועדף, החל מכיסוי נרחב (זהב) עד לצעירים במחיר מופחת.
Clover Health
Clover Health
5.0
(1)
https://www.cloverhealth.com/en/plans
Rate
החברה מבטחת כרגע באריזונה, ג׳ורג׳יה, מיסיסיפי, ניו ג׳רזי, פנסילבניה, דרום קרוליינה, טנסי וטקסס. כל החבילות שלהם כוללים ביטוח שיניים, ראייה ושמיעה, גישה לכל הרופאים ברשת, כיסוי תרופות מרשם ותקציב רבעוני לתרופות ללא מרשם.
Cigna
Cigna
5.0
(1)
https://www.cignaglobal.com/
Rate
חברה לביטוח רפואי המציעה 4 סוגים של ביטוח בריאות בינלאומי. הביטוח המוזל ביותר מאפשר לעשות ביטוח בריאות במדינה שאתם גרים ובמדינה שעברתם ממנה וכולל שיניים.
Compass Student Insurance
Compass Student Insurance
4.5
(2)
116 Village Blvd Suite 306, Princeton
Rate
חברת Compass Student Insurance מציעה תכניות ביטוח לאלו שיש להם אשרות J-1, F-1 ו-OPT. התוכניות שלהם נעות בין $35 לחודש ל- $137 לחודש עם השתתפות עצמית סבירה של $250 או $100 לשנה עבור פוליסה / פציעה בהתאם לתוכנית. ללא השתתפות עצמית עבור מרכזי בריאות בבית הספר.
IMGLOBAL
IMGLOBAL
4.5
(2)
https://www.imglobal.com
Rate
חברת IMG מציעה תוכניות לסטודנטים לויזות F1 ו-J1 ולמשפחות שלהם. התוכנית מספקת כיסוי לרפואת הנפש, ספורט ומצבים רפואיים קיימים עם השתתפות עצמית של 100 דולר.
GeoBlue Travel Insurance
GeoBlue Travel Insurance
4.5
(2)
933 1st Ave, King of Prussia
Rate
לסטודנטים עם Geoblue יש גישה ללא תשלום בכל חמישים המדינות. יותר מ-90% מנותני השירות נמצאים ברשת BlueCard, כך שיהיה קל מאוד למצוא טיפול. מגוון תוכניות לסטודנטים / סגל אקדמי בארה"ב, לאלו שב-OPT ולבני הזוג שלהם/ן או ילדים.
GoHealth
GoHealth
4.5
(2)
https://www.gohealth.com
Rate
המשימה של GoHealth היא לשפר את הגישה לבריאות באמריקה. סוכני הביטוח המורשים של GoHealth מציעים ייעוץ שיעזור ללקוחות לנווט באחת מהחלטות החשובות ביותר. GoHealth מפשטים את התהליך, מספקים שקיפות של הטבות התכנית והתאמתם ועוזרים לקבל מענקים ממשלתיים זמינים והכל בחינם.
Spot
Spot
5.0
(1)
https://www.getspot.com/index.html
Rate
חברה המציעה ביטוח רפואי החל מ-$25 דולר לחודש ומכסה עד $20,000 בכל פציעה. התוכנית והמחיר משתנה אם כבר יש ללקוח ביטוח כלשהו ואם קיימות בעיות רפואיות קודמות.