Homeis
חיפושים פופולריים
קורונה
אבטלה
עורכי דין
מצרכים
ישראל
טיולים
פסיכולוגים
אירועים
list map
Created at July 19, 2019

מובטלים בניו יורק

הגעתם לעיר הגדולה ועדיין אין לכם אישור עבודה? יש אישור אבל אין מקצוע? יש אישור ומקצוע אבל לא יודעים איך להתחיל לחפש? בקיצור, מובטלים בעיר? הנה רשימת דברים לעשות בעיר כשמובטלים. חלקם לפנאי וחלקם לעזור לקדם עניינים. חינמים ובתשלום.
הצטרפו לישראלים 36,470 בארצות הברית!

הורידו והצטרפו לקהילה

!הוסיפו את ההמלצות שלכם לרשימהעסקים, מקומות, אנשי מקצוע ועוד
Best place in town for Israeli startups!
New York Cares
New York Cares
4.8
(5)
65 Broadway 19th floor, New York
Rate
תתנדבו! בעיר ניו יורק יש כל כך הרבה סוגי התנדבותיות שאין סיכוי שלא תמצאו משהו מתאים. החל מלשחק בינגו עם קשישים בבית אבות ועד לצביעת משרדי הייטק. תוכלו למצוא התנדבות עם כל הגילאים, בכל רחבי העיר, בקבוצות קטנות וגדולות, לכמה ימים או לכמה שעות. ממש ממש הכל! מידע נוסף תמצאו ברשימה הבאה: https://www.homeis.com/il-ny/lists/5b7d7cdeec6cc700112d7cb7
המוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע
המוזיאון האמריקאי לתולדות הטבע
4.8
(5)
Central Park West & 79th St, New York
Rate
יש לכם זמן, תנצלו אותו קצת לתרבות והשכלה. ניו יורק שופעת מוזיאונים, גדולים יותר ופחות, שכנראה תוכלו למצוא לפחות מוזיאון, שניים שיעניינו אתכם. אישית אני מטורפת על The American museum of natural history. ביקרתי בו כל כך הרבה פעמים (בעיקר עם מבקרים מהארץ) ועדיין לא כיסיתי את כולו. נכון, תמיד יגיעו מבקרים מהארץ שירצו לראות את אותם המוזיאונים, אז צירפתי לינק לאתר עם כל המוזיאונים בעיר (הרבה מהם התיירים לא שמעו עליהם בכלל) וכמובן, איך לא, מתי הם פתוחים חינם לציבור. שימו לב שיש מוזיאונים שהכניסה חינם לתושבי ניו יורק או כניסה חינם בימי שישי ועוד תנאים שכדאי לקרוא לפני שהולכים. לדוגמא, מוזיאון 9/11 חינם רק בימי שלישי משעה 17:00 בהזמנת כרטיס מראש. המלצה- לכו לאלו שהמבקרים שלכם לא ירצו ללכת.. כמה פעמים אפשר ללכת ל MoMA?!? https://www.google.com/amp/s/www.nycgo.com/amp/articles/free-nyc-museums
Barnes & Noble
Barnes & Noble
4.8
(4)
2289 Broadway, New York
Rate
תשפרו את השפה האנגלית! איך? תקראו ספרים, והרבה. קריאת ספרים תרחיב את אוצר המילים שלכם ותתן לכם בטחון נוסף לשימוש בשפה. בספר הראשון שלי לקח לי כ20 דקות מלאות לקרוא עמוד אחד! עמוד! וזה עם אנגלית מדוברת טובה ואמא אמריקאית.. (טוב, אולי בחרתי ספר קשוח). היום אני קוראת ממש לגמרי להנאתי ומרגישה שאוצר המילים מאוד השתפר, אני כבר לא בודקת כל שורה איזו מילה בתרגומים ולא נתקעת כמו בהתחלה. הרגשת הגשמת מטרה מסויימת שתמיד רציתי, לקרוא ספרים להנאה באנגלית. חוץ מספריות ששם רק משכירים ספרים תוכלו למצוא בקניון בקולומבוס סירקל חנות Amazon books עם המלצות ומחירים אטרקטיבים למנויי פריים. בחנות Barns and Nobel יש אזור ספרים במבצע (קניתי שני ספרים ב $8 בלבד), פזורים בעיר חנויות ספרי יד 2, קצת בלאגן אבל שווה לבדוק. וכמובן ספרים לקריאה אלקטרונית בקינדל (שמיועד במיוחד לקריאה) ו/או כל טאבלט אחר.
IDNYC
IDNYC
4.8
(4)
1, 2865 W 8th St
Rate
עוד לא הוצאתם תעודת IDNYC? זה הזמן. תעודה חמודה, מקנה הרבה הנחות כגון: כניסה למוזיאונים, חברות חינם בהשכרת רכבים לפי שעה, ועוד.. שימו לב! זו לא תעודה חוקית לקניית אלכוהול וכניסה לברים! כל הפרטים תוכלו למצוא במדריך בהומיז להוצאת הכרטיס. https://www.homeis.com/il-ny/posts/5a20c2afcc868000132b2c91
YogaWorks Soho
YogaWorks Soho
4.8
(4)
459 Broadway, New York
Rate
האבטלה יכולה להכניס לדיכאון ולהוציא את החשק והמוטיבציה למצוא עבודה. אחת הדרכים לעזור להרגשה הנפשית ולא פחות, הפיסית, זה פשוט התעמלות. כל סוג התעמלות. רוצו בסנטרל פארק כמו בסדרות (שמעתי על קבוצות ריצה, פחות מכירה). לא רוצים לרוץ? אין בעיה, העיר שופעת בחוגי יוגה/פילאטיס ומה שביניהם. תרשמו יוגה בניו יורק בגוגל ותתבלבלו מהכמויות. המלצה אישית- לכו על הסטודיו הקרוב לביתכם, ויש בטוח אחד כזה, הדיכאון ימצא את כל התירוצים ללא ללכת אז לפחות תורידו את תירוץ המרחק...(בעיקר בחורף).
92Y
92Y
4.8
(4)
1395 Lexington Ave, New York
Rate
הגעתם לגיל 30 וזו הפעם הראשונה שאתם לא עובדים מתקופת התיכון? אתם כבר לא זוכרים מה זה תחביב שלא כולל רביצה מול המסך? זה הזמן לגלות מה התחביבים שלכם. ניו יורק זה המקום לנסות, לגלות, להכיר, ליפול ולהתחיל מחדש. אז לא כמו בארץ שיש חוגים למבוגרים רק במתנס או אצל ציפי בחצר, פה יש שפע של חוגים פזורים בכל רחבי העיר ומבחר של רמות ושבועות למידה. תוכלו להירשם, למשל, לחוג מתחילים לציור בצבעי שמן, שלושה שיעורים בלבד ולאחר מכן, אם תרצו להמשיך, תוכלו להירשם למתקדמים בסדרה של 8 שיעורים וכו׳... האתר מטה מצויין למציאת חוגים בכל סוג, לכל עונה, עם מבחר שעות,ימים ומחירים משתנים. https://coursehorse.com/ בעיקר אני אוהבת באתר, שבכל הרשמה לקורס צוברים נקודות שאיתן ניתן לשלם על חלק מהקורסים הבאים. כבר שווה ;) כמובן לא נשכח את ה״מתנס״ של היהודים באפר איסט ה- 92Y שהמקבילה שלו בווסט הינה ה- JCC Manhattan . בשני המרכזים הללו תוכלו למצוא שפע של חוגים, העשרה והתעמלות. קצת יקר יותר אבל סביבה מוכרת ונעימה.
MeetUp
MeetUp
4.8
(4)
632 Broadway, New York
Rate
Love this idea
New York State Department of Motor Vehicles
New York State Department of Motor Vehicles
4.7
(3)
366 W 31st St, New York
Rate
המשרד מתעסק ברשיונות עבור כלי רכב, מורי נהיגה ובתי ספר לנהיגה, מוסכים, סוכנויות רכבים.
Facebook - Log In or Sign Up
Facebook - Log In or Sign Up
4.7
(3)
https://www.facebook.com/
Rate
123
Resume
Resume
4.5
(2)
Rate
תשפצו, תעדכנו, תחדשו ותעבירו קורות חיים. בטח כבר מצאתם מי שיתרגם לכם או שאתם אמיצים והחלטתם לתרגם לבד, נפלא! עכשיו תעבירו אותם לחברים שנמצאים כאן כמה שנים יותר מכם ותבקשו שיתנו לכם הערות. תורידו אגו ותקבלו את כל מה שיש לאנשים בעלי נסיון להציע. תורידו דוגמאות של קורות חיים מהאינטרנט, תבקשו מחברים שהתקבלו לעבודה שיעבירו לכם את שלהם, תבחנו אותם, תשוו עם הקורות חיים שלכם ותשכתבו מחדש, תשפצו ושוב תשלחו למי שרק תוכלו כדי לקבל ביקורת ועצות. לא לפחד לשאול, כולנו עברנו את זה ואף אחד לא נולד גאון בכתיבת קורות חיים! יש הרבה סוגים וסגנונות והרבה ישראלים שישמחו לעבור על הקורות חיים שלכם ולתת עצות והכוונה. בהצלחה!
Eventbrite
Eventbrite
4.5
(2)
https://www.eventbrite.com
Rate
תורידו את אפליקציית Eventbrite ותתחילו לחפש אירועים שיעניינו אתכם. חלק מהאירועים יהיו בתשלום סמלי וחלק אף יהיו בחינם. דוגמאות לאירועים שתוכלו למצוא באפליקציה: סדנאות היכרות עם תוכנות לקידוד. מסיבות קוקטייל בהזמנת מקום מראש. ערב murder mystery party. מפגשי אקטואליה ועוד ועוד ועוד... זו דרך נהדרת להתמנגל (to mingle - להתערבב) עם אוכלוסיה לא ישראלית. לפחות פעם בשבוע שווה להיכנס לאפליקציה ולראות אם נוסף משהו חדש ומעניין להירשם אליו.
School
School
4.5
(2)
https://flatironschool.com
Rate
תלמדו ותעשירו ידע. אם כסף אינו מהווה מכשול ואתם יכולים לקחת כמה חודשים בשביל ללמוד, אז לכו על זה! תלכו ללמוד מקצוע חדש. תרכשו כלים חדשים או ידע בתחום שתמיד רציתם. תעשירו את הידע שיש לכם. תעשו את כל זה בכמה חודשים/שבועות ובמחירים ״סבירים״ יחסית ללימודים באוניברסיטאות. תעשו את זה בכיתות עם עוד אנשים או תרכשו באינטרנט במחיר מוזל ותלמדו מהבית. הנה כמה אתרים המספקים מידע וקורסי תעודה: https://generalassemb.ly/data/data-analysis https://coffeeandcoded.com/ https://flatironschool.com/ https://www.coursera.org/
LinkedIn
LinkedIn
4.5
(2)
https://www.linkedin.com
Rate
אם אין לכם פרופיל LinkedIn או אם פתחתם לפני כמה שנים ולא נכנסתם אליו חוץ מהפעם הזו שפתחתם, אז זה הזמן! ה- LinkedIn מהווה מנוע סינון למעסיקים לחיפוש עובדים וכמובן גם הפוך. תוכלו לעדכן שאתם זמינים לעבודה וכמובן את התחומים בהם אתם מתמחים ולתת למעסיקים להגיע אליכם. רוצים להגדיל ראש? תכנסו לפרופילים של חברות שמסקרנות אתכם וחפשו אם הם מחפשים עובדים. אם כן, נפלא! תשלחו הודעה וקורות חיים. רוצים ממש להגדיל ראש? תכנסו לחברה אליה אתם רוצים לשלוח קורות חיים ותחפשו מי עובד שם. אם תמצאו עובד שאתם מכירים או יש ביניכם מכר שלישי, תיעזרו בו ותבקשו שידאג שקורות החיים ששלחתם יגיעו לאן שצריכים להגיע.
קשרים קשרים קשרים
קשרים קשרים קשרים
4.5
(2)
Rate
פרוטקציה זו לא מילה גסה אם אתם מתאימים למשרה! אחד הדברים הכי מציקים בביקורים בארץ זו השאלה : ״אז מה את עושה שם?״ ויותר מכך, לכולם יש עצות מה צריך לעשות. אז נכון, הם מתכוונים לטוב , למרות שחלקם מקנאים וישמחו לראות אתכם חוזרים על ארבע לארץ (כנות עד הסוף), אבל, אלו שכן מתכוונים לטוב תקשיבו להם. לפעמים הדוד של החבר מכיר את הבת זוג של המהנדס הראשי בחברת הייטק מסויימת ושווה לבקש להכיר, לשלוח קורות חיים ולשלוח בקשת חברות בפייסבוק/לינקד אין...
Work with us
Work with us
4.5
(2)
Rate
כמעט לכל עסק יש אתר. תכנסו לעסקים שמעניין אתכם ותחפשו את מודעת הדרושים, באנגלית כמובן. הנ״ל יכתב לרוב בצורות הבאות: Career/ Work with us/ Jobs שם תוכלו למצוא רשימת משרות שהעסק מחפש. לא תמיד הרשימה מעודכנת ולא בטוח שקורות החיים יגיעו אל מי שצריך ועוד לפני מועמדים אחרים. אז הנה עוד טיפ: אם תמצאו משרה מעניינת באתר התחילו לחפש מידע על העסק בפייסבוק ובלינקד אין. לעיתים, המשרות מפורסמות ברשתות החברתיות בנוסף לאתר שלהם והכי חשוב- תוכלו לראות אם יש לכם מכרים שעובדים בעסק ויכולים להפנות אתכם לאדם הנכון.